Робота медсестер у школах є компетенцією місцевих рад та системи міністерства охорони здоров’я – а не МОН
На
запит «Всеосвіти» Міністерство освіти і науки розтлумачило, хто
відповідальний у разі відсутності медичної сестри у закладі освіти.
Ніякий директор не в змозі провести зміни, втілити ідеї без підтримки людей, які вірять у нього...
У нас не зможе бути хорошої шкільної освіти, якщо у перший клас приходять неготові діти. Тому зміни в шкільній освіті ми хочемо зробити одним зі своїх пріоритетів.
Зміна змісту в дошкільній освіті, нові методики для вихователів – це те, над чим ми хочемо працювати, – пояснила пані Новосад.
Ми будемо працювати над тим, щоб базовий компонент дошкільної освіти відповідав Державному стандарту початкової освіти. Для цього ми маємо підвищити кваліфікацію вихователів дошкільних закладів – навчити їх нових методик, – додала пані Мандзій.
Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» буде проходити Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.Впродовж Всеукраїнського тижня з протидії цькування по всій Україні відбудуться різноманітні просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо таких аспектів: запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу тощо.